Tak jak każdy z nas jest inny i wyjątkowy, budując swoją przestrzeń do życia chce, aby także była wyjątkowa.

Dlatego jesteśmy MY dla Państwa - aby zakończyć całość projektu ogrodzeniem posesji, które będzie podkreślało Państwa charakter oraz służyło wielu pokoleniom. 17 lat doświadczenia od 2000 roku oraz setki już zrealizowanych inwestycji zarówno przemysłowych jak i prywatnych pozwala nam stwierdzić, że do tej pory udawało się sprostać zadaniom stawianym przed nami, czego wyrazem było wiele poleceń wśród swoich znajomych.

Serdecznie za tę formę dziękujemy, ale w dalszym ciągu chcemy wykonywać i doskonalić coraz bardziej zaawansowane projekty technologicznie i szukać niestandardowych rozwiązań wraz z grupą Naszych producentów. Staramy się indywidualnie traktować każdy projekt. Chcemy aby posesje prywatne nie wyglądały identycznie, słuchamy Państwa potrzeb i w miarę możliwości podpowiadamy najciekawsze rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi producentami ogrodzeń, bram oraz automatyki w kraju. My firmujemy się jako firma montażowa, która przy tak bogatej ofercie ma wiele możliwości realizacji Państwa projektów.

Nasza filozofia, która przyświeca nam od kilku lat to łączenie doświadczenia z młodością. Pozwala to nam się ciągle rozwijać i poprawiać błędy, które również się zdarzają. Aby ten rozwój mógł trwać zapraszamy do składania zapytań ofertowych a to, czy uda się dla Państwa coś zbudować, czy też nie zależy od wielu czynników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęciową, jak również zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu handlowego w celu obejrzenia wystawek. Przyjazdy na pomiary są bezpłatne. Oferty staramy się robić kompleksowo, aby ująć cały zakres finansowy i niczym później nie zaskoczyć. Rozwiązań, które można zastosować jest mnóstwo, tylko potrzeba chwili zastanowienia i cierpliwości.

W tych kilku zdaniach możemy scharakteryzować i przybliżyć Państwu naszą firmę i to czym się zajmujemy.

ZAPRASZAMY.

Biuro
Targi
Certyfikaty i szkolenia
Nagrody i wyróżnienia
Uczestnik programu Domek na Jurze